29. Finał WOŚP

29. Finał WOŚP odbył się w tym roku 31 stycznia. W zbiórkę, która dedykowana była wsparciu oddziałów dziecięcej laryngologii, otolaryngologii i diagnostyki głowy, włączyli się, tradycyjnie już nasi uczniowie. W czwartek i piątek odbyła się zbiórka do puszek wśród uczniów  klas I-III i pracowników szkoły. Również przedszkolaki z przedszkola w  Sabniach uczestniczyły w naszej zbiórce. W sobotę i niedzielę w kwestowanie zaangażowali się nasi wolontariusze. W sobotę kwestowali w sklepie Topaz-Ekspress w Sabniach, a w niedzielę zbiórka prowadzona była na terenie okolicznych parafii. Na terenie parafii Grodzisk kwestowały Wiktoria Sobieska, Weronika Gotowicka i Magda Czapska, na terenie parafii Zembrów – Mateusz Matusik, Amelka Piekarska, Jakub Jurczak i Paweł Pawluczak a na terenie parafii Skibniew – Julia Pałka, Weronika Trzcińska i Natalia Trzcińska. Akcję szkolną koordynowały p. Małgorzata Gęsina i p.Jolanta  Oksięciuk. Wspólnie zebraliśmy kwotę 3117, 47 zł, która została przekazana do sztabu w Sokołowie Podlaskim. Dziękujemy wszystkim, którzy wrzucili do puszek pieniądze na tak wspaniały cel. Wolontariuszom dziękujemy za ich poświęcenie i pracę w mroźny dzień.  Pamiętajmy:„ Kiedy pomagamy innym, pomagamy sobie, ponieważ wszelkie dobro, które dajemy, zatacza koło i wraca do nas”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *