Spotkania profilaktyczne z zakresu pomocy psychologicznej.

15 listopada  w naszej szkole odbyły się spotkania profilaktyczne z zakresu pomocy psychologicznej.  Zajęcia warsztatowe przeprowadził psycholog p. Piotr Królikowski z Ośrodka Środowiskowej Opieki Psychologicznej i Psychoterapeutycznej dla Dzieci i Młodzieży w Sokołowie Podlaskim. W klasach I i II dzieci uczyły się rozpoznawać emocje i panować nad swoim zachowaniem. Uczniowie z klas III, IV i V poszerzali swoją wiedze w temacie bezpieczeństwa w sieci i uczyły się sposobów radzenia sobie z dokuczaniem.

Jeśli ktoś z uczniów potrzebuje indywidualnej pomocy w zakresie wsparcia psychologicznego i psychoterapeutycznego, można uzyskać taką pomoc bezpłatnie w ramach NFZ. Takiego ucznia rodzice mogą zgłosić w  oddziale ośrodka w Sokołowie Podlaskim pod numerem telefonu 510 327 229 p. P. Królikowski.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *