Wigilia

Dzień 20.12 w naszej szkole był niezwykle niezwykły.
Dzięki klasom 2 i 3 (wraz z wychowawczyniami p. Kasią Pankiewicz i Jolą Oksieciuk) zostaliśmy uraczeni czymś dla ducha a dzięki radzie rodziców czymś dla ciała.
Tego dnia mieliśmy szansę wziąć aktywny udział w przedstawieniu przygotowanym z okazji nadchodzących świąt Bożego Narodzenia.
Wśród zaproszonych gości obecni byli wójt gminy Sabnie p. Piotr Wyszyński, przewodnicząca rady rodziców p. Maryla Iwańska, rodzice uczniów klas 2 i 3 oraz p. Marzena Smolis i Edyta Panufnik z zaprzyjaźnionej biblioteki gminnej.
Życzenia wszystkim obecnym złożyła dyrektor szkoły p. Anna Siemieniuk a harcerze prowadzeni przez p. Annę Chmiel przekazali Betlejemskie Swiatełko Pokoju.
Po wspólnym śpiewaniu koled wszyscy mieli okazję złożyć sobie życzenia indywidualne oraz przełamać się opłatkiem.
Dzień zakończyła mała sesja zdjęciowa zorganizowana przez Samorząd Uczniowski.