Piknik Rodzinny

3 czerwca w Gminnym Przedszkolu w Sabniach odbył się Piknik Rodzinny. Impreza została zorganizowana przy współpracy rodziców. Podczas części artystycznej, przedszkolaki poprzez przygotowane wiersze i piosenki złożyli rodzicom życzenia z okazji Dnia Mamy oraz zbliżającego się Dnia Taty. Dorośli, z okazji Dnia Dziecka, przygotowali dla dzieci przedstawienie, na podstawie wiersza „Murzynek Bambo”, który wzbudził wiele uśmiechu.

Po części artystycznej przyszedł czas na wspólną zabawę. Odbyły się miedzy innymi konkursy z udziałem dzieci i rodziców, był kącik malowania twarzy i tatuaży, pokazy strażackie, fotobudka, zabawy z animatorem. Nie zabrakło także wspaniałych wypieków, które specjalnie na tę okazje wykonały  mamy przedszkolaków.

Był to wspaniale spędzony dzień, pełen wrażeń i radości – nie tylko dla dzieci, a cały piknik był tak udany jak pogada tego dnia.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *