BAL KARNAWAŁOWY W PRZEDSZKOLU W ZEMBROWIE

28.01.2021 r. – odbył się u nas bal przebierańców. Celem jego było przybliżenie dzieciom zwyczajów związanych z karnawałem, kształtowanie poczucia rytmu i wrażliwości muzycznej. Dzieci uczestniczyły w zabawach integrujących obie grupy, rozpoznawały postacie na podstawie strojów karnawałowych i kostiumów . Tańczyły w rytmie skocznych melodii . Uczestniczyły w przygotowanych konkursach i zabawach muzycznych okazując radość ze wspólnej zabawy.

Karnawał to czas zabaw, balów… Najmłodsi uwielbiają się przebierać, brać udział w różnego rodzaju konkurencjach. Karnawałowe tańce dla dzieci to coś, co zawsze się sprawdza – maluchów nie trzeba dwa razy zachęcać, aby wzięły w nich udział , zwłaszcza kiedy zakładają piękne stroje-maski, peruki i inne rekwizyty!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *