Spotkanie z policjantem

W dniu 10.10.2023r., w szkole mieliśmy wyjątkowych gości. Pani policjantka Aleksandra Gluchowska z Komendy Powiatowej Policji w Sokołowie Podlaskim z Panem Radosławem Radomski dzielnicowym gminy Sabnie odwiedzili uczniów klas I-III. Podczas spotkania mieliśmy okazję porozmawiać z funkcjonariuszmi policji o zasadach bezpieczeństwa w szkole oraz podczas korzystania z ruchu drogowego. Przypomnieliśmy sobie i przećwiczyliśmy jak bezpiecznie przechodzić przez przejście dla pieszych. Pani policjantka opowiadała nam również o sytuacjach niebezpiecznych podczas przerw śródlekcyjnych, a także jak bezpiecznie korzystać z Internetu. Chętni uczniowie mogli wsiąść do radiowozu policyjnego.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *