Bal Karnawałowy

Bal to dla przedszkolaków niezwykły czas, często wyczekiwany przez wiele tygodni. W czwartek 4 lutego w naszym przedszkolu już od rana było bardzo wesoło, a wszystko to za sprawą atmosfery związanej z Balem Karnawałowym. Sala  bajecznie i kolorowo, przystrojona serpentynami i balonami czekała na gości. Przepięknie przebrane dzieci z grupy „Motylki” z dumą prezentowały wybrane przez siebie stroje. Księżniczki, wróżki,  pszczółki a także inne postacie zagościły na kilka godzin do naszego przedszkola. Dzieci z ochotą uczestniczyły w tańcach i zabawach  prowadzonych przez nauczyciela. Nie zabrakło również słodkiego poczęstunku na wzmocnienie sił do dalszych tańców. Naszym gościem na balu miał być Święty Mikołaj. Nie mógł jednak tego dnia do nas przybyć ale przysłał dzieciom list i prezenty. Przedszkolaki miały dużo radości a uśmiech na ich twarzach gościł cały czas.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *