Wigilia w grupie „Motylki” w Sabniach

Jest taki dzień, tylko jeden raz do roku, w którym wszyscy sobie składamy życzenia…to Święta Bożego Narodzenia. Atmosfera tych Świąt towarzyszy nam nie tylko w gronie najbliższej rodziny. W przedszkolu staramy się również stworzyć podobny klimat, aby spędzony wspólnie czas był wypełniony radością i miłością. Taki wyjątkowy dzień przeżyły w piątek 18.12.2020r. przedszkolaki z grupy „Motylki”, w którym dzięki technologii komputerowej mogły uczestniczyć także ich rodziny. W świątecznej scenerii dzieci zaprezentowały się podczas wspólnego kolędowania dla nowonarodzonego Dzieciątka w Betlejem. Podczas występu z wielkim zaangażowaniem recytowały wierszyki, tańczyły oraz śpiewały kolędy i pastorałki. Po serdecznych życzeniach, także od pani Dyrektor, przyszedł czas na świąteczny obiad, podczas którego nie zabrakło tradycyjnych potraw wigilijnych i słodkości. Dla wszystkich był to dzień pełen przeżyć i emocji. Wierzymy, że wspólne świętowanie przyczyniło się do kultywowania typowo polskich tradycji.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *