Powitanie jesieni przedszkolaków w Sabniach

Grupa “Motylki” z Sabni Pierwszy Dzień Jesieni spędziła bardzo aktywnie.  Podczas wycieczki do miejscowości Głęboczyca, dzieci poznały proces kiszenia kapusty, dowiedziały jakie są rodzaje królowej warzyw – dyni, miały możliwość segregowania jesiennych warzyw, przejścia leśnego labiryntu, dojenia sztucznej krowy, przejażdżki wozem po okolicy w poszukiwaniu pierwszych oznak nowej pory roku. Mogły spróbować swoich sił jako wędkarze łowiąc drewniane rybki oraz przeciągając linę oraz odwiedzając kopalnie złota. Wszystkie zabawy i przygotowane atrakcje wzbudzały wielkie zainteresowanie i radość. To był dzień pełen wrażeń i uśmiechu a wspomnienia zostaną z nami na długo.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *