Światowy Dzień Pluszowego Misia

Co roku 25 listopada na całym świecie obchodzony jest Światowy Dzień Pluszowego Misia. Przedszkolaki z Sabni również pamiętały o tym święcie, pomimo że w tym roku nie mogły zabrać swoich pluszaków do przedszkola. Dzieci opowiadały o swoich misiach:  po co są potrzebne i za co je kochają. Brały udział w konkursach oraz rozwiązywały zagadki o  znanych misiach z bajek, opowiadań i filmów. Starszaki przygotowały  również przedstawienie pt.,,O misiu, niezłym rozbójnisiu”, na które zaprosiły kolegów z młodszej grupy. Wszystkie dzieci bawiły się wesoło podczas zabaw ruchowych oraz tańczyły w rytm ,,misiowych” przebojów. Za udział w zabawie starszaki otrzymały odznaki „Przyjaciel pluszowego misia”.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *