Podsumowanie “Tygodnia Praw Dziecka” i pożegnanie p. Marii Pytel

24 listopada korzystając ze zgromadzenia młodzieży z okazji podsumowania “Tygodnia Praw Dziecka” społeczność szkolna uroczyście pożegnała odchodzącą na emeryturę nauczycielkę klas 1-3 p. Marię Pytel. Były piosenki, wierszyki, wspomnienia, oraz moc gorących życzeń składanych przez: dyrektor – Annę Siemieniuk, przedstawicieli rodziców – p. Marylę Iwańską i p. Martę Kołodziejczuk, przedstawicieli samorządu uczniowskiego – Maję Nasiłowską i Dominika Pałkę, klasy 1-3, które śpiewając wywołały falę wzruszenia.

Dziękując za lata pracy w naszej szkole Emerytce życzymy zdrowia, radości i pasji na czas wolny.