W czwartek uczniowie klasy IV odwiedzili Urząd Gminy w Sabniach. 

 
 
Zostaliśmy bardzo miło przyjęci przez Panią Wójt Bożenę Kaczmarek i Pana Sekretarza Kamila Bolestę. 
 
Gospodarze Gminy oprowadzili nas po Urzędzie, wyjaśnili, jakie sprawy można w nim załatwić. Pracownicy gminy opowiedzieli nam o swej pracy.
Uczniowie mieli zaszczyt usiąść w fotelu Pani Wójt i przez chwilę poczuć się jak radni naszej gminy.
 
Bardzo dziękujemy Pani Wójt, Panu Sekretarzowi i wszystkim pracownikom za miłe przyjęcie, a przede wszystkim za trud i serce włożone w pracę na rzecz naszej małej ojczyzny.