„Podaruj Dobro”

28 maja społeczność naszej szkoły kolejny raz pokazała, że ma wielkie serca. Podczas charytatywnego słodkiego dnia udało nam się zebrać kwotę 1205 zł, która została przekazana na konto Nikoli Wójcik – podopiecznej fundacji „Podaruj Dobro”. Bardzo dziękujemy Wolontariuszom oraz Rodzicom, którzy pomogli przygotować słodkości, a także uczestnikom kiermaszu. Cieszymy się, że dokładając swoją małą cegiełkę mamy wkład we wsparciu leczenia dziewczynki.