Konkursu Recytatorskiego im.Kornela Makuszyńskiego

W środę w Miejskiej Bibliotece w Sokołowie Podlaskim odbyły się przesłuchania na etapie powiatowym Konkursu Recytatorskiego im.Kornela Makuszyńskiego.
 
Naszą szkołę reprezentowały uczennice klasy VI – Magdalena Kołodziejczuk i Julia Wołynek.
 
Dziewczęta pięknie recytowały wiersze i fragmenty prozy. Nie udało im się awansować do finału w Siedlcach, ale to dopiero ich początki. W następnym roku na pewno będzie lepiej.
 
Dziś gratulujemy i dziękujemy za godne reprezentowanie szkoły w konkursie.