Gościliśmy przedstawicieli Wojskowego Centrum Rekrutacji w Siedlcach.

26 maja gościliśmy w naszej szkole przedstawicieli Wojskowego Centrum Rekrutacji w Siedlcach. W spotkaniu pod hasłem „zawód – żołnierz” uczestniczyli uczniowie klas 7 i 8. Żołnierze przybliżyli nam realia pracy w wojsku, przedstawili możliwość edukacyjne w jednostkach wojskowych oraz zachęcali do rozważenia kariery wojskowej jako atrakcyjnego wyboru zawodowego.