Powiatowy Festiwal Piosenki o Zdrowiu.  

Dnia 14 maja 2026r. w Gminnym Ośrodku Kultury i Sportu w Sterdyni odbył się Powiatowy Festiwal Piosenki o Zdrowiu.  
 
Uczestnicy festiwalu – przedszkolaki oraz uczniowie szkół podstawowych z terenu powiatu zaprezentowali piosenki, których tematyką było szeroko rozumiane zdrowie, a w szczególności zdrowy tryb życia, zdrowe odżywianie, profilaktyka uzależnień. 
 
Naszą szkołę reprezentowały uczennice klasy VI: Magdalena Kołodziejczuk i Julia Wołynek, które zaśpiewały piosenkę pt. ”Mandacik” i zdobyły wyróżnienie. 
 
Dziewczętom gratulujemy występu.