Powiatowy Festiwal Piosenki o Zdrowiu.
Dnia 14 maja 2026r. w Gminnym Ośrodku Kultury i Sportu w Sterdyni odbył się Powiatowy Festiwal Piosenki o Zdrowiu.
Uczestnicy festiwalu – przedszkolaki oraz uczniowie szkół podstawowych z terenu powiatu zaprezentowali piosenki, których tematyką było szeroko rozumiane zdrowie, a w szczególności zdrowy tryb życia, zdrowe odżywianie, profilaktyka uzależnień.
Naszą szkołę reprezentowały uczennice klasy VI: Magdalena Kołodziejczuk i Julia Wołynek, które zaśpiewały piosenkę pt. ”Mandacik” i zdobyły wyróżnienie.
Dziewczętom gratulujemy występu.
