Powiatowego Festiwalu Piosenki o Zdrowiu.(przedszkole)

14 maja dzieci z Gminnego Przedszkola w Sabniach miały przyjemność wystąpić na scenie Gminnego Ośrodka Kultury i Sportu w Sterdyni podczas Powiatowego Festiwalu Piosenki o Zdrowiu.

Dzieci z niecierpliwością czekały na ten dzień już od dłuższego czasu, a przygotowania trwały naprawdę długo. I choć mogłoby się wydawać, że to mali artyści będą najbardziej zestresowani… chyba bardziej przeżywaliśmy my i Rodzice.

Kiedy jednak dzieci weszły na scenę, czuły się jak ryby w wodzie!  Publiczność nie była im straszna, a my najbardziej cieszymy się z tego, że dzięki takim występom nabierają odwagi i pewności siebie.
Nasze przedszkolaki zaprezentowały piosenkę „Zdrowa Energia” i trzeba przyznać, że tytuł pasował idealnie! Energia była ogromna zarówno na scenie, jak i poza nią.

I mamy to – 3 miejsce! 
Przedszkole w Sabniach nie zwalnia tempa- kolejny rok z rzędu jesteśmy na podium! 

Dla nas jesteście zwycięzcami.

Serdecznie dziękujemy Rodzicom za pomoc w przygotowaniach i poświęcony czas. Bez Was organizacja byłaby o wiele trudniejsza. Zawsze można na Was liczyć .

Zdjęcia: Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Sterdyni oraz Rodzice