Powiatowego Festiwalu Piosenki o Zdrowiu.(przedszkole)
14 maja dzieci z Gminnego Przedszkola w Sabniach miały przyjemność wystąpić na scenie Gminnego Ośrodka Kultury i Sportu w Sterdyni podczas Powiatowego Festiwalu Piosenki o Zdrowiu.
Dzieci z niecierpliwością czekały na ten dzień już od dłuższego czasu, a przygotowania trwały naprawdę długo. I choć mogłoby się wydawać, że to mali artyści będą najbardziej zestresowani… chyba bardziej przeżywaliśmy my i Rodzice.
Kiedy jednak dzieci weszły na scenę, czuły się jak ryby w wodzie! Publiczność nie była im straszna, a my najbardziej cieszymy się z tego, że dzięki takim występom nabierają odwagi i pewności siebie.
Nasze przedszkolaki zaprezentowały piosenkę „Zdrowa Energia” i trzeba przyznać, że tytuł pasował idealnie! Energia była ogromna zarówno na scenie, jak i poza nią.
I mamy to – 3 miejsce!
Przedszkole w Sabniach nie zwalnia tempa- kolejny rok z rzędu jesteśmy na podium!
Dla nas jesteście zwycięzcami.
Serdecznie dziękujemy Rodzicom za pomoc w przygotowaniach i poświęcony czas. Bez Was organizacja byłaby o wiele trudniejsza. Zawsze można na Was liczyć .
Zdjęcia: Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Sterdyni oraz Rodzice
