Wycieczka – „Mitowska Zagroda”
W dniu 8 maja uczniowie klas 1 i 2 wzięli udział w edukacyjnej wycieczce do „Mitowskiej Zagrody” w Seroczynie. Dzięki warsztatom prowadzonym przez panie Ewę i Monikę dzieci mogły poczuć się jak prawdziwi kucharze. Uczniowie z dumą przygotowali własny ser, co było dla nich wyjątkowym doświadczeniem. Regionalne pamiątki przywołały wspomnienia o czasach, w których żyli nasi dziadkowie.Dziękujemy za stworzenie domowej atmosfery, ciepłe przyjęcie i ciekawe warsztaty.
Serdeczne podziękowania dla Pana Leszka Iwaniuka oraz Krajowego Ośrodka Wsparcia Rolnictwa za zorganizowanie naszego wyjazdu.
#MitowskaZagroda
