Zakończenie roku szkolnego 2021/2022

W dniu 24 czerwca 2022 r. odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2021/2022. Progi naszej szkoły opuściło 25 uczniów. Życzymy im mądrych wyborów i wytrwałości w osiąganiu kolejnych życiowych celów oraz wielu sukcesów. Podczas apelu wręczono również nagrody książkowe oraz stypendia za wysokie wyniki w nauce oraz osiągnięcia sportowe. Stypendia za wyniki w nauce otrzymali następujący uczniowie:

Klasa VIII: Maciej Wyszyński, Natalia Trzcińska

Klasa V: Amelia Sitko, Maja Komosa, Patrycja Panaszkiewicz, Mariola Wojtyńska, Izabela Korzeniowska, Róża Kuć

Klasa IV: Bartłomiej Zembrowski, Julia Sobieska, Aleksandra Kulikowska, Dominika Laskowiecka, Zuzanna Sitko

Stypendia za osiągnięcia sportowe otrzymali następujący uczniowie:

Klasa VIII: Gabriela Strzała, Julia Osipiak

Gratulujemy wysokich wyników w nauce. Życzymy udanego oraz bezpiecznego wypoczynku.