Wizyta Księdza Biskupa

21 czerwca gościł w naszej szkole Pasterz diecezji drohiczyńskiej- ks. bp Piotr Sawczuk. W hali sportowej powitała księdza biskupa pani dyrektor Anna Siemieniuk oraz przedstawiciele uczniów  i przybyłych na spotkanie przedszkolaków. Następnie wszyscy zebrani obejrzeli krótką część artystyczną, która swą tematyką nawiązywała do nadchodzących wakacji. W swoim przemówieniu ksiądz biskup również nawiązał do wakacyjnego wypoczynku. Zachęcał uczniów do kontemplowania pięknej polskiej przyrody, zachwycania się dziełami Stwórcy. Prosił, aby w czasie odpoczynku pamiętać o Panu Bogu i wartościach duchowych. Na zakończenie ks. bp udzielił wszystkim pasterskiego błogosławieństwa.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *