Wycieczka klas I-III

Jan Brzechwa to autor wielu wspaniałych utworów, które czytają kolejne pokolenia.
Uczniowie kl. I – III  w dniu 30 maja obejrzeli laserowy spektakl teatralny w Centrum Kultury i Sztuki w Siedlcach pt. ” W pracowni Ambrożego Kleksa”,  który w nowatorski sposób przedstawił znane wszystkim wiersze. Dzieci świetnie bawiły się recytując, tańcząc i  śpiewając razem z aktorami . Po teatrze pojechaliśmy  do McDonalda na posiłek. Niektórzy zdobyli tam nową umiejętność, a mianowicie samodzielnie zamawiali sobie wybrane zestawy lub lody korzystając z aktywnego panela  z menu. Wycieczka była udana, dzieci wróciły do domów zadowolone.