VIII Powiatowy Festiwal Piosenki o Zdrowiu

W czwartek, 19 maja, w Gminnym Ośrodku Kultury i Sportu w Sterdyni odbył się VIII Powiatowy Festiwal Piosenki o Zdrowiu. Uczniowie naszej szkoły również przygotowali się do festiwalu układając autorskie piosenki o zdrowym odżywianiu, o aktywności fizycznej, potrzebie zabaw ruchowych u dzieci i młodzieży. Zaprezentowali je potem w Sterdyni uczniowie klasy II Magda Kołodziejczuk i Igor Steć, uczennica klasy V Róża Kuć i zespół wokalny z klasy VIII w składzie Natalia Buczyńska, Gabrysia Strzała i Natalia Trzcińska. To właśnie dziewczynom udało się wyśpiewać pierwsze miejsce i pamiątkową statuetkę. Wszystkim uczestnikom gratulujemy pomysłów i umiejętności wokalnych.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *