Maciej Kołodziejczuk-laureatem III edycji Ogólnopolskiego Konkursu dla Dzieci na Rymowankę o Bezpieczeństwie w Gospodarstwie Rolnym

Uczeń naszej szkoły, Maciej Kołodziejczuk z klasy VII znalazł się wśród laureatów III edycji Ogólnopolskiego Konkursu dla Dzieci na Rymowankę o Bezpieczeństwie w Gospodarstwie Rolnym – „Bezpiecznie na wsi mamy, bo ryzyko upadków znamy. Konkurs organizowany przez mazowiecki KRUS ma na celu promowanie wśród uczniów szkół podstawowych z terenów wiejskich pozytywnych zachowań związanych z pracą i zabawą na terenie gospodarstwa rolnego oraz popularyzowanie wykazu czynności szczególnie niebezpiecznych związanych z prowadzeniem gospodarstwa rolnego, których nie wolno powierzać dzieciom poniżej 16 lat. Maciek otrzymał wyróżnienie za udział w etapie wojewódzkim konkursu. Gratulujemy!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *