XXII Mistrzostwa Powiatu Sokołowskiego w Tenisie Stołowym

Kolejny już raz gościnna, nowoczesna hala sportowa Szkoły Podstawowej im. Heleny Mniszek w Sabniach była gospodarzem Mistrzostw Powiatu Sokołowskiego w Tenisie Stołowym o Puchar Starosty Sokołowskiego. XXII edycja mistrzostw czyni tę imprezę najstarszą i najbardziej masową wśród sportów indywidualnych w historii powiatu sokołowskiego. Jest ona cykliczna, otwarta, rekreacyjna a zarazem z nutką rywalizacji i bardzo popularna wśród dzieci i młodzieży.

Organizatorami XXII już Mistrzostw byli:

  • Powiat Sokołowski,
  • Powiatowe Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych,
  • Szkoła Podstawowa im. Heleny Mniszek w Sabniach.

Celem imprezy od wielu lat jest propagowanie aktywności ruchowej w społeczeństwie       oraz popularyzacja Tenisa Stołowego jako „Sportu Całego Życia”, szczególnie istotne w okresie popandemicznym.

Szczegółowa klasyfikacja

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *