Wycieczka klas IV-VI

12 maja w czwartek uczniowie klas  IV-VI wzięli udział w wycieczce. Na początku wraz z innymi uczniami sokołowskich szkół podstawowych obejrzeliśmy spektakl „Chłopcy z Placu Broni” w naszym Sokołowskim Ośrodku Kultury.  Następnie  odwiedziliśmy Podlaskie Muzeum Techniki Wojskowej i Użytkowej w Bielanach-Wąsach. Jest to nietypowe muzeum, ponieważ  można w nim dotykać eksponatów, a nawet wsiąść i poczuć sie troszkę jak w wojsku. Większość muzealnych eksponatów  jest sprawna technicznie. W ramach ćwiczeń terenowych uczniowie mieli możliwość postrzelać do celu. To była bardzo ciekawa lekcja historii.