Wycieczka klas I-III

Za nami kolejna wycieczka. 12 maja uczniowie  klas I-III byli na wycieczce w Sokołowie Podlaskim. Pierwszym punktem naszej wycieczki było Nadleśnictwo Sokołów Podlaski. Uczestniczyliśmy w warsztatach edukacyjnych dotyczących lasu, odbyły się one na ścieżce edukacyjnej. Potem obejrzeliśmy  ciekawy film dotyczący pracy leśnika i poroża zwierząt leśnych. W Sokołowskim ośrodku Kultury zobaczyliśmy bardzo pouczający spektakl pt.„Dzieci króla baśni”. Był to spektakl o tolerancji, przyjaźni i dobrym zachowaniu. Naszą wycieczkę zakończyliśmy w lodziarni „Gdzie lato”. Lody były pyszne, a cała wycieczka bardzo udana. Wkrótce….. następna wycieczka.