30 Finał WOŚP

30 Finał WOŚP odbył się w tym roku 30 stycznia. W zbiórkę, z której środki dedykowane były zapewnieniu najwyższych standardów diagnostyki i leczenia wzroku u dzieci , włączyli się, tradycyjnie już, nasi uczniowie. Ze względu na zdalne nauczanie nie przeprowadzono zbiórki w naszych placówkach ale w niedzielę w kwestowali nasi wolontariusze. Zbiórka prowadzona była na terenie okolicznych parafii. Na terenie parafii Grodzisk kwestowały Wiktoria Deoniziak i Maja Nasiłowska, na terenie parafii Zembrów – Mateusz Matusik, Maciek Szarmach a na terenie parafii Skibniew – Dominik Pałka, Weronika Trzcińska i Natalia Trzcińska. Akcję szkolną koordynowały Małgorzata Gęsina i Anna Chmiel. Wspólnie zebraliśmy kwotę 1821,76, która została przekazana do sztabu w Sokołowie Podlaskim. Dziękujemy wszystkim, którzy wrzucili do puszek pieniądze na tak wspaniały cel. Wolontariuszom dziękujemy za ich poświęcenie i pracę w taki nieprzyjemny, deszczowy dzień.  Pamiętajmy:„ Kiedy pomagamy innym, pomagamy sobie, ponieważ wszelkie dobro, które dajemy, zatacza koło i wraca do nas”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *