Konferencja on-line „Reaguj i wspieraj- nowe oblicza zagrożeń”.

Szanowni Rodzice, dostrzegając zjawisko coraz trudniejszego funkcjonowania dzieci i młodzieży zarówno w zakresie budowania relacji z rówieśnikami, jak i ogólnie rozumianych relacji społecznych, zapraszamy do udziału w organizowanej przez Mazowieckiego Kuratora Oświaty konferencji: Reaguj i wspieraj – nowe oblicza zagrożeń, która odbędzie się w dniu 23 lutego 2022 r. w godzinach 11.00-14.00 (on-line). Dopełnieniem konferencji będą webinaria, podczas których dowiecie się Państwo, jak rozpoznać i przeciwdziałać zaburzeniom depresyjnym wśród dzieci i młodzieży, jakie zagrożenia wynikają z nieświadomego, a często niezgodnego z prawem, korzystania z wirtualnej przestrzeni i jakie podjąć działania profilaktyczne. Podczas webinariów prelegenci odpowiedzą na pytania, które Państwo jako Rodzice możecie przesyłać na adres nowe.oblicza.zagrozen@kuratorium.waw.pl, do dnia 18 lutego 2022 r. Link do transmisji konferencji https://bit.ly/3HrbdDq

Pedagog Jolanta Oksięciuk

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *