ŚWIATOWY DZIEŃ PLUSZOWEGO MISIA

Dnia 25 listopada 2021r. uczniowie klas I – III  naszej szkoły już po raz kolejny  włączyli się w obchody ŚWIATOWEGO DNIA PLUSZOWEGO MISIA. Wszystkie  dzieci  przyniosły swoje ukochane misie. Podczas spotkania zapoznano dzieci  z historią powstania pluszowej zabawki, a chętne dzieci opowiedziały o swoich ulubieńcach. Uczniowie obejrzeli prezentację pokazującą różne misie będące bohaterami  wielu filmów i książek, poznali także gatunki prawdziwych niedźwiedzi , ich życie i zwyczaje. Na zakończenie zrobiono wspólne zdjęcie i dzieci  dostały  kolorowankę z misiem oraz kartę pracy z zakodowaną informacją.