ŚLUBOWANIE KLASY PIERWSZEJ

  Dnia 13 października 2021 roku w naszej szkole odbyła się uroczystość ślubowania i pasowania uczniów  klasy pierwszej. Uroczystość ta wpisała się na stałe w kalendarz imprez szkolnych. To wydarzenie bardzo ważne dla najmłodszych w naszej szkole, ale również dla ich Rodziców.

   Na uroczystość przybyli zaproszenia goście: Wójt Gminy Sabnie Ireneusz Piotr Wyszyński, wice Wójt Mirosław Sobieski, Pani Dyrektor Anna Siemieniuk i Pani Dyrektor Magdalena Raźniak, przedstawiciele uczniów z klasy drugiej i trzeciej z wychowawcami   Panią Jolantą Oksięciuk, i   Panią Jolantą Romańczuk oraz Rodzice uczniów klasy pierwszej. Wszystkich serdecznie przywitała pani dyrektor.

   Pierwszoklasiści gotowi, odświętnie ubrani i bardzo przejęci zaprezentowali wierszyki i piosenki. Następnie wprowadzony został sztandar szkoły i pięknie odśpiewany hymn. Pełni powagi uczniowie wypowiedzieli słowa ślubowania. Doniosłym momentem było pasowanie, którego dokonała pani dyrektor. Tym samym pierwszaki zostały włączone do społeczności uczniowskiej Szkoły Podstawowej im. Heleny Mniszek w Sabniach.

   Następnie przedstawiciele starszych klas pogratulowali pierwszakom i życzyli   im powodzenia, dobrych ocen, wspaniałych przyjaciół   oraz   wielu sukcesów.

   Najmłodsi uczniowie otrzymali od Pani Dyrektor Anny Siemieniuk i Pani Magdaleny Raźniak pamiątkowe dyplomy i  breloczki, od klas starszych batoniki a wspólnie od Rodziców i pani dyrektor kuferki z pomocami dydaktycznymi. Uczniowie otrzymali również od Rodziców grę zręcznościową.

Na zakończenie wszyscy pasowani na uczniów ustawili się do wspólnego zdjęcia.

Powodzenia Pierwszaki!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *