Mistrzostwa powiatu – biegi przełajowe.

Dnia 29.09 wokół zalewu w Sterdyni, PSZS zorganizował mistrzostwa powiatu sokołowskiego w indywidualnych biegach przełajowych. Naszą gminę reprezentowali uczniowie Szkoły Podstawowej im. Heleny Mniszek w Sabniach, wyłonieni podczas mistrzostw szkoły. Udział w zawodach był udany, gdyż 14 osobowa reprezentacja zdobyła 6 miejsc premiowanych awansem do finału regionu siedleckiego.

W licznie obsadzonych biegach (25-35 osób w starcie) w swoich kategoriach wiekowych awans wywalczyli:

Magda Iwańska – 1 miejsce,

Szymon Dąbrowski – 2 miejsce,

Oskar Korczewski – 4 miejsce,

Bartosz Ładziak – 5 miejsce,

Kamila Kulikowska – 6 miejsce.

Za zajęcie miejsc 1-3 zawodnicy otrzymywali pamiątkowe medale i dyplomy, które wręczała p. Grażyna Sikorska – wójt gminy Sterdyń.

Uczniom gratulujemy i życzymy sukcesów w dalszych etapach rywalizacji sportowej.