Wycieczka do Drohiczyna

Za nami kolejna wycieczka. 16 czerwca odwiedziliśmy Drohiczyn. Pierwszym punktem naszej wycieczki było podziwianie panoramy rzeki Bug z tarasu Góry Zamkowej. Zwiedziliśmy Muzeum Diecezjalne. Pani przewodnik ciekawie opowiadała nam o zgromadzonych tam eksponatach. Następnie melexami udaliśmy się do portu przeprawy promowej i na platformie promu przepłynęliśmy na drugi brzeg i z powrotem.  Bardzo podobały nam się zwiedzane później ekspozycje w Nadbużańskim Centrum Turystyki Kajakowej. Dodatkowa atrakcją był symulator spływu kajakiem. Każdy z nas mógł poczuć się jak na rzece Bug. Następnie udaliśmy się na wystawę starych motocykli gdzie podziwialiśmy piękne motocykle z dawnych czasów. Najstarszy z nich miał ponad sto lat. Zjedliśmy smaczny obiad w Restauracji Zamkowa, a na koniec wesoło bawiliśmy się na „dmuchawcach”. Wycieczka bardzo się udała.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *