Światowy Dzień Ziemi

22 kwietnia jak co roku będziemy obchodzić Światowy Dzień Ziemi. Ze względu na obecną sytuację nie możemy spotkać się w szkole dlatego zachęcamy Was żebyście pamiętali o tym dniu i wzięli udział w akcji proekologicznej „Wiosenne porządki”.

Wiosna jest dobrym pretekstem, aby gospodarskim okiem spojrzeć na swoje otoczenie i uporządkować je po minionej zimie. Ono zazwyczaj teraz jest najbardziej zanieczyszczone i najbardziej potrzebuje naszej pomocy. Jeżeli zdecydujecie się posprzątać, uporządkować otoczenie, posegregować śmieci, posadzić nowe rośliny proszę udokumentujcie to wydarzenie i odeślijcie te fotografie, umieścimy je na stronie internetowej. 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *