Piękna Nasza Polska Cała

Dnia 12.03.2021 roku w Gminnym Przedszkolu w Sabniach odbył się konkurs recytatorski w ramach projektu “Piękna Nasza Polska Cała”. W konkursie wzięło udział 15 uczestników. Celem konkursu było upowszechnianie piękna mowy ojczystej,  rozwijanie wrażliwości artystycznych. Podczas recytacji, dzieci wspaniale zaprezentowały się w utworach o tematyce patriotycznej. Wszyscy dostali pamiątkowe dyplomy i nagrody. Jury w składzie pani dyrektor Anna Siemieniuk, p.Justyna Młynarczuk oraz p.Barbara Iwanowska wyróżniły z grupy “Motylki” Franciszka Kalinowskiego, Miłosza Miścioraka oraz Wiktorię Kierylak.

Z grupy starszej  – Lenę Trusiak, Laurę Szymańską oraz Gabrielę Adamczuk. 
Konkurs dostarczył dzieciom wielu przeżyć i wrażeń.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *