Pokaz Mody Patriotycznej

Dnia 12 listopada 2020r. w przedszkolu w Sabniach, w grupie „Motylki” odbył się wyjątkowy Pokaz Mody Patriotycznej w ramach realizacji Międzynarodowego Projektu Edukacyjnego ,,Piękna Nasza Polska Cała’’. Głównym celem było kształtowanie poczucia tożsamości narodowej i poczucia dumy z bycia Polakiem. Nasza sala  zamieniła się w prawdziwy wybieg, a przedszkolaki w modeli i modelki. Przedszkolaki  prezentowały swoje stroje na wybiegu przy dźwiękach muzyki. Stroje nawiązywały do historii, kultury i barw narodowych Polski. Serdecznie dziękujemy rodzicom za przygotowanie dzieci do tegorocznego wydarzenia.