Pomoc dla Oskara

W naszej szkole, w tym roku szkolnym, na prośbę nauczycieli Dzień Edukacji obchodziliśmy troszkę inaczej niż w latach ubiegłych. Nie było kwiatów, słodyczy, czy innych prezentów. Postanowiliśmy wziąć udział w zbiórce pieniędzy dla potrzebującego pomocy Oskara Buczyńskiego. Zamieściliśmy ogłoszenie na Librusie, że 12 i 13 października odwiedzimy każdą klasę ze skarbonką licząc na Waszą hojność. Wasz odzew na naszą prośbę przeszedł najśmielsze oczekiwania. Udało nam się zebrać ponad 1100 złotych! Pieniądze zostały wpłacone na konto fundacji Siepomaga.pl. W imieniu rodziców Oskara- DZIĘKUJEMY!